Upravit stránku

Nabízíme práci v moderní firmě, kde se snažíme vytvářet všem našim zaměstnancům dobré pracovní podmínky. Naše provozy jsou nové a udržované v čistotě. Zaměstnanci mají k dispozici výborné sociální a hygienické zázemí a podmínky se zlepšují podle potřeb. Jsme tým a dbáme na to, aby spolu všichni zaměstnanci výborně spolupracovali, byli si nápomocní a každý jeden byl platným členem týmu tak, abychom společně firmu rozvíjeli  nejen dobrými pracovními výsledky, ale i  vlastním osobním přístupem ke všem a všemu kolem nás tak, aby nás naše každodenní  práce tešila a uspokojovala.  Pořádáme pravidelně sportovní akce spojené se zábavou, abychom se mohli lépe poznávat i mimo pracoviště.

     Aktuálně nabízíme volné pozice:

    Pozice:   Zaměstnanec výroby – montáže

    Náplň práce

    montáže  dle výkresové a související výrobní dokumentace sestavuje z obráběných, plechových, pneumatických dílů…. finální montované sestavy pro různé průmyslové použití

    Požadavky:

    • Svědomitost, zručnost a pečlivost
    • Schopnost číst výkresy vítána, ale jsme připraveni Vás zaučit a zaškolit na konkrétních projektech
    • Komunikativnost a schopnost aktivně spolupracovat s ostatními zaměstnanci

    Práce v jednosměnném i dvousměnném provoze na plný úvazek.

    Práce je vhodná i pro ZTP zaměstnance – možnost střídání pozice vsedě i vstoje bez těžšího fyzického zatížení

    Nabízíme:

    • Práci v příjemném a čistém  pracovním prostředí a v dobrém kolektivu
    • Dobré finanční hodnocení – základní  měsíční mzda + odměna za kvalitu a výkon, čtvrtletní odměny za výkon, roční odměna
    • Mimořádné volno – prodloužený víkend  a 3 dny“Sick days“ za rok
    • Příspěvek na stravování 100,- Kč/den

    Kontakt:   Klára Janáčková     janackova@harcross.cz

    V případě zájmu zašlete prosím  životopis nebo se zeptejte na cokoli, co potřebujete zodpovědět. V tomto případě uveďte vaše telefonní číslo, budeme Vás telefonicky kontaktovat.

    Nahoru